نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مـسـتـنـد a157!

616
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

مـسـتـنـد a157!

بعضیا امینت کشورمون رو مسخره میکنن

یا بخاطر اتفاقات داخلی که میوفته سریع موضع میگیرن که ماهم امنیت نداریم

نمیگم صد در صدی هست امینت ما...ولی نسبت به اون چیزی که بهش میگیم بی امنی خیلی امن تره!

من نه آدم سیاسی ام که بخوام نفعی ببرم از این تاپیک

نه کاره ایی تو این سایت و یا کشور هستم که بگم یه چیزی بهم برسه

فقط از وقتی این مستند رو دیدم...قلبم لرزیده برا خانوادم...و خدا رو شکر کردم بابت اینکه کنار خانوادم هستم !

این مستند رو که دیدم...که شاید خیلی از شماها هم قبلتر از من دیده باشین...فقط اشک ریختم و منزجر شدم از اینکه هیچ کاری نمیتونم بکنم برای رنج دیده های دنیا...

به قدری حالم منقلب شد که صبح با درد قلب و کتفم بیدار شدم....

لینکشو هم نذاشتم چون کافیه بنویسید تا مطالب مختلفی بیاره...

اگه دوس ندارین و اذیت میشین و روحیشو ندارین برا دیدن صحنه های دردناک، این مستند رو نبینین

فقط دارم فک میکنم که...خدایا وقتش نرسیده بساط این دنیا رو جمع کنی؟ یعنی بدتر از این هم میشه؟

2. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مـسـتـنـد a157!

این جنایات خیلی وقته که داره اتفاق می افته..
    وقتی تو مملکت خودمون به بچه 6-7 ساله رحم نمی کنن و بعد هم به قتل می رسونن.. انتظار داری در جنگ اونهم با این شستشوی مغزی و جاهلیت، این جنایات رخ نده؟
    شما داری یک کشور فلک زده و جنگ زده رو با ایران مقایسه می کنی؟ که اشتباهه..
    درسته که همین که جنگی داخل کشورمون نیست باید خداروشکر کنیم... اما نباید دنبال امنیت بیشتر باشیم؟
    چرا با کشورهایی مثل سوئیس مقایسه نمی کنید؟
    اساسا ملتی که دنبال پیشرفت در هرزمینه ای باشه خودش رو باید با بیشتر از خودش مقایسه می کنه نه کمتراز خودش..
    اون زمان که کشور ما اقتصادش رو با کشورهای خلیج فارس مقایسه می کرد و پز می داد... مطمئنا دیگه الان حرفی برای گفتن نداره..

اگه دنبال افزایش امنیت نباشیم... به همین کشورهای جنگ زده دچار میشیم..

4. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    این جنایات خیلی وقته که داره اتفاق می افته..
    وقتی تو مملکت خودمون به بچه 6-7 ساله رحم نمی کنن و بعد هم به قتل می رسونن.. انتظار داری در جنگ اونهم با این شستشوی مغزی و جاهلیت، این جنایات رخ نده؟
    شما داری یک کشور فلک زده و جنگ زده رو با ایران مقایسه می کنی؟ که اشتباهه..
    درسته که همین که جنگی داخل کشورمون نیست باید خداروشکر کنیم... اما نباید دنبال امنیت بیشتر باشیم؟
    چرا با کشورهایی مثل سوئیس مقایسه نمی کنید؟
    اساسا ملتی که دنبال پیشرفت در هرزمینه ای باشه خودش رو باید با بیشتر از خودش مقایسه می کنه نه کمتراز خودش..
    اون زمان که کشور ما اقتصادش رو با کشورهای خلیج فارس مقایسه می کرد و پز می داد... مطمئنا دیگه الان حرفی برای گفتن نداره..

اگه دنبال افزایش امنیت نباشیم... به همین کشورهای جنگ زده دچار میشیم..
    دوست عزیز نمیدونم چی باعث شده انقدر تند بشید ولی اصل کلام من که مقایسه نبود!!!! نمیدونم چرا این برداشت رو کردید!!

اگر قرار به مقایسه هم باشه خب ایران در مقایسه با کشورهای منطقه امن تر هست...من نگفتم صد در صدی...

ولی همین داعش میتونست همونجور که راحت شهرهای عراق و سوریه رو گرفت شهرهای ما رو هم بگیره!!!

اصلا و ابدا قصد من مقایسه نبوده و نیست!!! چون تخصصی هم ندارم تو این زمینه.

فقط این مستند رو به عنوان دردی که میتونه جهانی باشه معرفی کردم که دوستان هم ببینن!

و یه درد متناقض میشه گفت...هم خوشحال از اینکه این جنگ به کشور ما نرسیده هم غمگین و دلمرده از اینکه نمیتونم کاری برای این آدمهای دردکشیده بکنم

حرف من همین بود...

دوستان دیگر هم لطفا بحث سیاسی نکنین. چون اصلا مبحث تاپیک نیست.

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

برای رنج دیده های دنیا
    چرا رنج دیدگان دنیا ؟

توی کشور خودمون بسیاری هستند که نیاز به کمک دارن پس راحت میشه در این کشور راه و رسم مهربانیو تمرین کرد

شاید مقایسه کار درستی نباشه ولی در ایران مردی حاضر به تجاوز میشه که خودش کودکی هم سن مقتول داره و این جای سوال داره !!!

داعش و یا همین کشور عراق در اوایل جنگ فجایع بسیاری به وجود آوردن که شاید جنایات داعش در برابرش ناچیز باشه

سوال اینجاست که چرا انسان باید به این مرحله از پستی برسه که با خیال راحت و بدون هیچ عذاب وجدانی دست به این کار بزنه ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    چرا رنج دیدگان دنیا ؟

توی کشور خودمون بسیاری هستند که نیاز به کمک دارن پس راحت میشه در این کشور راه و رسم مهربانیو تمرین کرد

شاید مقایسه کار درستی نباشه ولی در ایران مردی حاضر به تجاوز میشه که خودش کودکی هم سن مقتول داره و این جای سوال داره !!!

داعش و یا همین کشور عراق در اوایل جنگ فجایع بسیاری به وجود آوردن که شاید جنایات داعش در برابرش ناچیز باشه

سوال اینجاست که چرا انسان باید به این مرحله از پستی برسه که با خیال راحت و بدون هیچ عذاب وجدانی دست به این کار بزنه ؟
    خب دنیا شامل ایران هم میشه فک کنم وقتی میگم دنیا خارج از ایران رو که نمیگم به طور کلی میگم

برای من فرقی نمیکنه اسم این دختر آتنا باشه یا بنیتا یا سولاف و روکن و هلین...فرقی نمیکنه که این دختر هفت ساله اس یا ده ساله یا چهارده ساله

چیزی که قلب آدم رو به درد میاره همین سوالیه که شما پرسیدی که چی میشه آدم به این سطح پستی و بی وجدانی میرسه

ولی در ایران قاتل رو میگیرن و به اشد مجازات هم محکوم میشه و تمام مردم هم به طرفداری خانواده بلند میشن...این بچشون رو برنمیگردونه اما تسلی محدودی میتونه باشه براشون

تو مستند A157 این دخترا نه پدری براشون مونده تا از حیثیتشون دفاع کنه و نه مادری که محرم رازشون بشه

مجبورن بچه هایی رو به دنیا بیارن که پدری ندارن و در واقع نطفه شوم داعش رو پرورش بدن چون بهشون گفته شده گناهه قتل نفس!!!!

دختر یازده ساله مجبور میشه خودکشی کنه چون حتی هنوز نمیدونه حاملگی چیه و فک میکنه بیماره و دیگه خوب نمیشه!!!!

برای بچه ی ده ساله میگن قتل نفس گناهه!!!! در حالیکه کسی نمیدونه روح این دختر چطوری مرده ، کسی نیست که حقشو بگیره و برای یه مدت کوتاه هم که شده بهش دلداری بده...بخاطر این تجاوز تو سن ده سالگی مجبوره رحمش رو دربیاره بعلت شدت عفونت!!!!

مقایسه نکنیم درد و رنج آدما رو...هرکسی به اندازه طاقت خودش بهش درد رسیده!!!

اینکه من واسه این مستند اشک ریختم معنیش این نیست که وقتی دختر بچه ایی رو میبینم یاد بنیتا نیفتم با اینکه فقط عکسش رو دیدم و فک نکنم که الان مادرش چه رنجی میکشه!!!

بقیه دوستان رو نمیدونم ولی برای من رنج آدما تو هرکجای دنیا که باشن دردناکه...چه ایران باشه چه سوریه چه عراق چه ترکیه چه لندن...

نمیشه رنج آدمیان بی گناه و بی پناه رو دید و لبخند زد...حتی اگر هموطن نباشن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد